Індустріальний парк Біла Церква

Україна, м. Біла Церква

Схема Грінфілд

Працює за схемою Грінфілд

Площа земельної ділянки: 
70 га

Індустріальний парк "Біла Церква" в Київській області, створений виключно за рахунок приватного капіталу групою компаній UFuture, пропонує комплексне рішення для організації виробництва, що включає: землі промислового призначення для продажу або оренди; розвинену інфраструктуру з комплексними інженерними мережами; гарне розташування з достатньо кваліфікованою та недорогою робочою силою; досвід провідного українського девелопера, консультаційні послуги та можливість спільних інвестицій.

Основна мета індустріального парку "Біла Церква" – є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це оптимальне рішення з організації рентабельної та захищеної бізнес-моделі для виробників з вітчизняним, або іноземним капіталом. Ключова відмінність індустріального парку "Була Церква" у орієнтації на створення екосистеми та кластерів (виробничих, логістичних, інших). Цінність такого підходу для клієнта полягає у створенні ланцюгів постачання, зниженні виробничих витрат, доступності сировинної бази, близькості ринків збуту, зручній логістиці, відкритому ринку праці. Приєднання до екосистеми може стати рушійною силою та точкою росту бізнесу клієнтів.

Індустріальний парк "Біла Церква" розташований у місті Біла Церква Київської області, у 80 км від столиці України. Близькість до Києва, а також наявність аеродрому, двох залізничних станцій та міжнародної автомагістралі Київ – Одеса (М05) створює зручну логістику та дозволяє легко отримати доступ до найбільших ринків країн Європи та Азії. Біла Церква володіє недорогими та кваліфікованими трудовими ресурсами: значна частина населення має освіту в області промисловості й відповідний досвід роботи.

Загальна територія становить 70 га. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та сучасні виробничі та логістичні бокси для оренди або купівлі.