Індустріальний парк Долина

Україна, Івано-Франківська область

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
27,14 га

Індустріальний парк "Долина" включений до Реєстру індустріальних парків 03.02.2014.

Ініціатор створення Долинська міська рада.

Індустріальний парк створено на 30 років.

Площа земельної ділянки – 27,14 га.

Керуюча компанія – комунальне підприємство Долинської міської ради "Долина-Інвест".

Метою створення індустріального (промислового) парку є формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики підготовлені для розміщення об'єктів промисловості, логістики та супутнього сервісу.

Пріоритетними напрямами діяльності для визначення функціонального призначення індустріального парку вважається легка, харчова, деревообробна та автомобілебудівна промисловість.

Заплановано створення 2030 робочих місць.

На облаштування необхідно відповідно до концепції 25 млн. грн. (з Державного бюджету – 6,3 млн. грн., за рахунок керуючої компанії – 18,7 млн. грн.).

Згідно рішення сесії Долинської міської ради від 06.12.2018 № 151-44/218 "Про проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Обліски" вирішено зменшити площу індустріального парку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для обслуговування бази та складів). Частина території пропонуватиметься інвесторам, яких не цікавлять умови ведення бізнесу в межах індустріального парку. Відповідно в короткій перспективі індустріальний парк буде реорганізовано і розроблено нову концепцію.

Звіти про функціонування індустріального парку у 2018-2019 роках не надходили.