Індустріальний парк Фастіндастрі

Україна, Київська область, м.Фастів

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
15 га

Індустріальний парк "Фастіндастрі" створено в місті Фастів Київської області та включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків 13.01.2017 року.

Ініціатор створення індустріального парку – Фастівська міська рада.

Керуюча компанія – ТОВ "Компанія "СТАРТ-ІНДАСТРІ" (договір про створення та функціонування індустріального парку підписано 18.05.2018).

Загальна площа індустріального парку – 15 га , яка входить до зони, на якій розміщуються підприємства ІІ класу шкідливості, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно-захисних зон 500-300 метрів.

Строк, на який створюється індустріальний парк – 30 років.

Мета створення індустріального парку – залучення інвестицій, необхідних для розвитку міста, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, збільшення надходжень до міського бюджету міста Фастів та Державного бюджету України.

Функціональне призначення індустріального парку – це виробництво будівельних матеріалів; машинобудування; деревообробка; виробництво фармацевтичної галузі; електроніка та ІТ технології; виробництво легкої та харчової промисловості.

Для облаштування індустріального парку необхідно буде залучити орієнтовно 16,9 млн. грн. (з Державного – 12,7 млн. грн., з міського – 4,2 млн. грн.).

Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку передбачається створення близько 450 нових робочих місць.

Договір про створення та функціонування індустріального парку "Фастіндастрі" відповідно до якого статусу керуючої компанії набуло ТОВ "Компанія "СТАРТ-ІНДАСТРІ" було укладено 18.05.2018.

У 2018 році було проведено ряд заходів: закладання першого каменю у будівництво індустріального парку та презентація промислово-логістичного кластеру і пункту митного оформлення.

Відповідно до інформації керуючої компанії парку ТОВ "Компанія "СТАРТ-ІНДАСТРІ" станом на липень 2019 року:

  • складено та затверджено організаційно штатний розпис керуючої компанії, який готовий для проведення експертизи щодо дотримання норм з охорони праці;
  • проводиться популяризація індустріального парку для залучення інвесторів;
  • проводяться переговори з потенційними інвесторами, для вивчення їх потреб;

Рішенням Фастівської міської ради від 02.07.2019 затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки індустріального парку в оренду та передано її в оренду керуючій компанії ТОВ "Компанія "СТАРТ-ІНДАСТРІ" строком на 30 років. Керуюча компанія у місячний термін зобов'язалася укласти договір оренди землі та здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки індустріального парку. Керуючою компанією проведений поділ даної ділянки на 5 частин для передачі в суборенду потенційним учасникам індустріального парку.

Станом на 01.10.2019 року керуюча компанія проводить процедуру державної реєстрації договору оренди землі на земельну ділянку площею 15,0000 га у відповідності до чинного законодавства.

Інженерні мережі не підведені. Розпочаті роботи по підготовці проектно-кошторисної документації на створення необхідної інфраструктури для забезпечення ІП енергоносіями та транспортними шляхами.

Звернення про наміри стати учасником індустріального парку є від 2-х інвесторів.

Проводяться підготовчі роботи щодо формування інвестиційного проекту "Будівництво електричної підстанції".

Також, 15.07.2019 керуючою компанією було укладено попередній договір з потенційним учасником індустріального парку ТОВ "Сенда" щодо укладення договору про здійснення інвестиційного проекту з будівництва заводу по виробництву комбінованих кормів в межах індустріального парку в майбутньому (орієнтовно на 5 га площі індустріального парку).