Індустріальний парк Хмельницький

Україна, м. Хмельницький

Схема Грінфілд

Працює за схемою Грінфілд

Площа земельної ділянки: 
90,9324 га

Індустріальний парк "Хмельницький" створений Хмельницькою міською радою (рішення від 14.12.2018 № 15) та включений у Реєстр індустріальних парків 07.02.2019.

Площа земельної ділянки – 90,9324 га.

Строк, на який створено індустріальний парк, - 50 років.

Метою створення індустріального парку "Хмельницький" є формування механізмів ефективної реалізації практичних кроків із заснування потужних інноваційно-технологічних утворень у місті Хмельницькому шляхом розбудови сучасної спеціалізованої інфраструктури на локальній території, стимулювання інвестиційно-виробничої діяльності та підвищення інвестиційної привабливості.

Функціональне призначення індустріального парку передбачає щільну забудову території парку виробництвами, що відповідають пріоритетним напрямам господарської діяльності, з облаштуванням сучасної інженерно-транспортної інфраструктури, а саме:

  • текстильне виробництво (ткацьке виробництво, виробництво одягу, виробництво інших текстильних виробів);
  • виробництво електричного устаткування (виробництво електродвигунів, генераторів, трансформаторів, електророзподільної та контрольної апаратури, виробництво батарей і акумуляторів, виробництво проводів, кабелів і електромонтажних пристроїв, виробництво електричного освітлювального устаткування, виробництво побутових приладів, виробництво іншого електричного устаткування);
  • агропереробка (виробництво харчових продуктів, переробка та консервування фруктів та овочів, виробництво борошномельно-круп'яної промисловості, виробництво інших харчових продуктів).

Процес створення та функціонування парку буде забезпечено за рахунок співфінансування коштами державних фондів (за можливістю), місцевого бюджету, програм технічної допомоги та керуючої компанії.

Для виготовлення проектно-кошторисної документації необхідно залучити 1039,5 тис. грн.; на проведення робіт з облаштування майданчика індустріального парку - 227,7 млн. грн.

Кількість нових робочих місць прогнозується біля 3000 осіб.