Індустріальний парк Кам’янка-Бузький

Україна, Львівська область

Схема Грінфілд

Працює за схемою Грінфілд

Площа земельної ділянки: 
24,47 га

"Кам’янка-Бузький" індустріальний парк в Львівській області, його функціональне призначення полягає у розбудові сучасного виробничо-промислового комплексу з розвиненою інженерно-транспортною інфраструктурою, складськими та адміністративними приміщеннями.

Кам'янка-Бузький індустріальний парк, ініціатор створення якого є Кам'янка-Бузька міська рада, включений до Реєстру індустріальних парків 31.05.2017.

Площа земельної ділянки – 24,4671 га.

Строк створення – 30 років.

Мета створення – формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики, підготовлені до розміщення об'єктів інноваційної сфери, промисловості, логістики та супутнього сервісу, підвищення якості життя населення, усунення диспропорцій у рівнях розвитку районів Львівської області за допомогою поліпшення інвестиційного й інноваційного клімату, забезпечення зайнятості працездатного населення, створення умов для розгортання на базі промислових парків конкурентоспроможних промислових виробництв і супутнього сервісу.

Функціональне призначення: сільськогосподарське машинобудування, харчова промисловість, електронна промисловість, комбінована логістика, виробництво будівельних матеріалів, деревообробка, виробництво меблів, промисловість будівельних матеріалів та виробів з них.

За даними концепції на облаштування індустріального парку необхідно буде залучити орієнтовно 5 млн. грн. З Державного бюджету заплановано отримати 3 млн. грн., обласного – 500 тис. грн., районного - 500 тис. грн., від приватних інвесторів 1 млн. грн.

Заплановано створити 400 робочих місць.

До ДФРР подано проект "Будівництво інженерно-транспортної інфраструктури ділянки Індустріального парку в м. Кам'янка-Бузька Львівської області з виготовленням проектно-кошторисної документації", що передбачає виготовлення проектно-кошторисної документації на приєднання майданчика індустріального парку, будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, газифікація майданчика індустріального парку, будівництво під'їзних доріг, будівництво зовнішніх мереж електропостачання. Загальний кошторис проекту складає 14,5 млн грн і фінансування за рахунок ДФРР 85% його кошторисної вартості. Період реалізації проекту – 2019 рік.

Звіти про функціонування індустріального парку у 2018-2019 роках не надходили.

Індустріальний парк Кам’янка-Бузький Львівська область Україна