Індустріальний парк Київщина

Україна, Київська область, с. Нові Петрівці

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
118,35 га

Індустріальний парк "Київщина" створено в селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області та включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків 25.10.2017 року .

Ініціатор створення індустріального парку – ПрАТ "Промислово-технологічний парк "КИЇВЩИНА".

Загальна площа індустріального парку 118,35 га

Строк, на який створюється індустріальний парк, – 30 років.

Основною метою створення є формування належних умов для реалізації інвестиційних проектів на промислових майданчиках індустріального парку та забезпечення соціально-економічного розвитку території.

Функціональне призначення: переробка сільськогосподарської продукції, легка промисловість, виробництво машин і устаткування, логістика, сервісне обслуговування.

Для створення необхідної інженерної інфраструктури індустріального парку необхідно буде залучити орієнтовно 100 млн. грн. за рахунок керуючої компанії та учасників парку.

Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку передбачається створення близько 3000 нових робочих місць.

На листопад 2018 року були заплановані загальні збори акціонерів з порядком денним щодо затвердження керуючої компанії. До кінця 2018 року планувалося залучення коштів для облаштування окремих інженерних споруд та організації тимчасових офісних приміщень на території індустріального парку.

Звіти про функціонування індустріального парку у 2019 році не надходили.