Індустріальний парк Сігма Парк Яричів

Україна, Львівська область, с. Старий Яричів

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
15,7084 га

Індустріальний парк "Сігма Парк Яричів", ініціатором створення якого є ТзОВ "Індустріальний парк "Сігма Парк Яричів", включений до Реєстру індустріальних парків 04.09.2017.

Місце розташування та розмір земельної ділянки – с. Старий Яричів, Кам'янка-Бузький р-н, Львівська обл., 15,7084 га (потенційно площа парку може бути збільшена до 34 га).

Строк, на який створюється індустріальний парк – 50 років.

Основною метою створення є залучення інвестицій в економіку України та Львівської області зокрема, забезпечення умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, покращення інвестиційного іміджу України, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, створення нових та збільшення існуючих надходжень до бюджетів всіх рівнів, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури та покращення соціальних стандартів для мешканців Львівської області.

Функціональне призначення: виробництво продукції для подальшого експорту в країни Європейського союзу; виробництво продукції для заміщення імпорту з країн Європейського Союзу та інших країн; виробництво продукції на основі давальницької сировини; переробка сировини українського походження з подальшим експортом або без такого; логістичні послуги з управління транспортними потоками вантажів в зовнішньоекономічній діяльності України з іншими країнами; логістичні послуги з управління транспортними потоками вантажів з метою забезпечення таких послуг для місцевого ринку.

Може бути створено до 2000-2500 робочих місць.

У 2017 році було розпочато роботи з влаштування заїзду-виїзду в індустріальний парк, котрий примикає до автомобільної дороги Київ - Чоп (М06), а також проводилися роботи з очищення земельної ділянки індустріального парку.