Індустріальний парк Славута

Україна, Хмельницька область, м. Славута

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
50 га

Індустріальний парк "Славута" був включений у Реєстр індустріальних парків 07.02.2014. Ініціатор створення – Славутська міська рада.

Площа земельної ділянки – 50 га.

Строк, на який створено індустріальний парк, - 50 років.

Керуюча компанія – комунальне підприємство "Славутський міський центр земельно-кадастрових робіт".

Метою створення є залучення інвестицій в місто, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, поліпшення інвестиційного іміджу міста, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до міського бюджету міста Славута та Державного бюджету України, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Пріоритетними напрямами діяльності для визначення функціонального призначення індустріального парку вважаються галузі середнього та малого машинобудування, деревообробки та галузі фармацевтики.

На облаштування індустріального парку необхідно 13 млн. грн., з них Державний бюджет – 0,6 млн. грн., місцевий – 0,7 млн. грн., інші – 11,7 млн. грн.

Кількість нових робочих місць прогнозується на рівні 1000 осіб.

З метою підвищення інвестиційної привабливості земельної ділянки, яка виділена під створення індустріального парку "Славута" у 2013 році було виділено 544,3 тис. грн. (за рахунок місцевого бюджету - 344,3 тис. грн. та державного бюджету - гранту Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 200,0 тис. грн.) для будівництва водопроводу. Так у 2014 році було укладено трубопровід діаметром 200 мм протяжністю 760 м із південної сторони земельної ділянки індустріального парку.