Індустріальний парк Суми

Україна, Сумська область, м. Суми

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
17,5284 га

Індустріальний парк "Суми", ініціатором створення якого є Сумська міська рада, включений до Реєстру індустріальних парків 04.12.2018.

Площа індустріального парку – 17,5284 га.

Строк, на який створюється індустріальний парк, - 30 років.

Основною метою створення індустріального парку "Суми" є залучення інвестицій в економіку міста, функціонування та розвиток промислових підприємств, створення нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Пріоритетні напрями діяльності індустріального парку: переробна промисловість (виробництво легких металевих паковань, виробництво компонентів до автомобілів, зокрема електротехнічне оснащення та прилади, виробництво виробів з пластмас, харчова промисловість); науково-дослідна діяльність; інші, сумісні із зазначеними, галузі, такі як транспорт та складське господарство, в тому числі підготовка та зберігання сільськогосподарської продукції.

На облаштування індустріального парку необхідно 38,5 млн. грн. (кошти міського бюджету – 4,9 млн. грн., кошти державного бюджету – 33,6 млн. грн.) та на подальшу розбудову індустріального парку – 410,7 млн. грн. (кошти учасників і керуючої компанії та місцевого бюджету – 0,3 млн. грн на промоційну кампанію).

Кількість нових робочих місць прогнозується на рівні 1050 осіб.

Необхідні інженерні комунікації не підведені до меж парку.