Індустріальний парк Вінтер Спорт

Україна, Вінницька область

Схема Грінфілд

Працює за схемою Грінфілд

Площа земельної ділянки: 
25 га

Наказом Мінекономіки від 02.10.2019 № 151 індустріальний парк "Вінтер Спорт", ініціатором створення якого є ТОВ "Хед Вінниця", включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Розмір земельної ділянки – 25 га.

Строк, на який створюється індустріальний парк - 50 років.

Мета створення – формування єдиної території з комплексною інфраструктурою та новітніми енергоефективними комунікаціями для розміщення інноваційних підприємств, для забезпечення стрімкого економічного розвитку міста Вінниця, активізації залучення інвестицій, підвищення рівня зайнятості населення, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, та розвитку сучасної виробничої і ринкової інфраструктури.

Функціональне призначення: виробництво спортивного інвентарю для зимових видів спорту, обладнання для підводного плавання, а також інших компонентів; розміщення складських та адміністративних приміщень, а також підприємства з інформаційних технологій.

Для облаштування інженерної інфраструктури індустріального парку залучатимуться кошти керуючої компанії та ініціатора створення індустріального парку (понад 120 млн. грн.).

Планується створити до 2026 року 1450 нових робочих місць.

Компанія "HEAD" має намір побудувати на території індустріального парку завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення). Площа виробничих об'єктів становитиме близько 50 тис.м2. Загальний обсяг інвестицій у проект ставитиме 50 млн. євро.

Стратегією розвитку Вінницької області на період до 2020 року одним із заходів досягнення стратегічних цілей визначено сприяння розвитку високотехнологічного промислового парку для реалізації проектів із застосуванням інноваційних технологій.

Індустріальний парк Вінтер Спорт Вінницька область Україна