Індустріальний парк Захід Ресурс

Україна, Львівська область, м. Городок

Схема Браунфілд

Працює за схемою Браунфілд

Площа земельної ділянки: 
20,7662 га

Індустріальний парк "Захід Ресурс", ініціатором створення якого є Товариство з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ІНВЕСТ-ХОЛДІНГ", включено до Реєстру індустріальних парків 19.09.2018.

Індустріальний парк Захід Ресурс Львівська область Україна

Місце розташування та розмір земельної ділянки – Львівська обл., м. Городок, загальна площа 20,7662 га, яка містить 7 суміжних ділянок приватної власності.

Строк, на який створюється індустріальний парк, – 30 років.

Мета створення: формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону.

Функціональне призначення: виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій; оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини; машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги з оптимізації транспортних потоків в зовнішньоекономічному обороті між ЄС та Україною, складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Для створення необхідної інженерної інфраструктури індустріального парку необхідно буде залучити орієнтовно 28,0 млн. грн. Для виготовлення проектно-кошторисної документації необхідно 5,0 млн. грн. (кошти ініціатора створення). З Державного бюджету заплановано отримати – 4,2 млн. грн., міського – 2,8 млн. грн., керуюча компанія – 21, 0 млн. грн.

Заплановано створити 1625 робочих місць.

Ініціатором ведеться пошук учасників індустріального парку. Облаштування, розбудова, будівництво виробничих об'єктів у межах території індустріального парку та під'єднання до зовнішніх інфраструктурних мереж залежатиме та буде здійснюватись відповідно до виробничих потреб учасників індустріального парку.