Індустріальний парк Золотоноша

Україна, Черкаська область, м. Золотоноша

Схема Грінфілд

Працює за схемою Грінфілд

Площа земельної ділянки: 
39,9285 га

Індустріальний парк "Золотоноша" включений до Реєстру індустріальних парків 18.05.2017.

Ініціатор створення індустріального парку – Золотоніська міська рада.

Розмір земельної ділянки – 39,9285 га.

Строк, на який створюється індустріальний парк – 30 років.

Керуюча компанія - ТОВ "Голд Кепіталбуд" (статусу набуто 21.12.2019).

Згідно з концепцією на облаштування індустріального парку передбачалось залучити орієнтовно 55,9 млн. грн. (з державного бюджету 39,2 млн. грн., міського бюджету 4,7 млн. грн.).

Кількість нових робочих місць – 1110 осіб.

Мета створення – створення міста сталого розвитку, де гармонійно поєднуватимуться інноваційна високотехнологічна промисловість, висока якість життя та безпечне довкілля.

Функціональне призначення: виробництво автозапчастин та комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки (збірка та виготовлення автозапчастин), виробництво електричного устаткування (збірка та виготовлення побутових електроприладів), виробництво одягу, текстильне виробництво, виробництво харчових продуктів (комплексна переробка та зберігання овочів та фруктів).

У 2016-2017 роках виконавчим комітетом Золотоніської міської ради на підготовчі роботи по облаштуванню індустріального парку були витрачені кошти в сумі 751,0 тис. грн. (інвентаризація земель та топогеодезійна зйомка території індустріального парку – 566,3 тис. грн., розробка детального плану території – 224,7 тис. грн.).

Ведеться пошук коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації та облаштування території індустріальний парку, що включає: проведення мереж електропостачання, газопостачання, водовідведення та водопостачання, розробка території, облаштування транспортних мереж.

У вересні 2018 року та серпні 2019 року оголошувався конкурс на визначення керуючої компанії індустріального парку. Пропозиції від потенційних претендентів на участь у конкурсі не надходили.

У жовтні 2019 року повторно оголошено конкурс з вибору керуючої компанії. За результатами конкурсу статусу керуючої компанії набуло ТОВ "Голд Кепіталбуд" (договір про створення та функціонування індустріального парку укладено 21.12.2019).