"Huawei Україна" відкриє Академію інформаційних і мережевих технологій

Huawei Україна відкриє Академію інформаційних і мережевих технологій

"Huawei Україна" та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (або просто КПІ) уклали угоду про відкриття на базі університету Академії інформаційних і мережевих технологій, авторизованої Huawei.

Як наголошує прес-служби компанії програма академії сприятиме підготовці майбутніх випускників університетів до роботи в сфері інформаційно-комунікаційних технологій в державному і приватному секторах економіки. Відкриє широкі можливості для росту та сприятиме розвитку інформаційних технологій у країні.

Програма академії грунтується на змішаній моделі навчання, поєднуючи традиційну освіту, що передбачає безпосередній контакт викладача і студента, з мультимедійними навчальними курсами і засобами тестування на базі сучасних технологій. Також є ідеї по застосуванню дистанційної складової у навчанні.

Крім Києва, "Huawei Україна" планує відкриття Академії інформаційних і мережевих технологій в університетах Харкова, Одеси та Львова.

Треба зазначити, що компанія Huawei співпрацює з понад 900 міжнародними університетами у всьому світі для створення академій інформаційних і мережевих технологій, авторизованих китайським гігантом Huawei. Ці академії надають можливість проходити сертифікаційні курси за передовими технологіями, зокрема в сферах 5G, штучного інтелекту, хмарних рішень для баз даних і не тільки, а також великих даних.