Індустріальний парк Біла Церква виділить 15 га для вирощування часнику

Про це рішення розказав директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич під час конференції з чесноководства.

Володимир Хмурич зазначив, що парк знаходиться на околиці міста Біла Церква і надає послуги для промислових підприємств. Також на території парку є елеватор, де можна здійснювати перевалку зернових культур, та скористатись складами для зберігання овочів. Він наголосив, що є вільних 15 га землі, які готові на взіємовигідних умовах віддати в користування фермеру для вирощування часнику.

Відбір проектів проводиться на конкурсній основі, при цьому обов'язковими умовами для виробників є: використання якісного насіння для посіву, правильний агрономічний супровід у вирощуванні цієї культури і досвід в вирощуванні часнику не менше 3 років.

Треба відмітити той факт, що індустріальний парк "Біла Церква" представляє собою великий інвестиційний проект, однією з задач якого є розвиток сучасного промислового виробництва в країні. Парк пропонує землі промислового призначення з усією інженерною інфраструктурою для оренди чи купівлі. Можливі рішення під ключ і розвиток спільних інвестицій у промислові проекти.

Індустріальний парк Біла Церква виділить 15 га для вирощування часнику. Розвиток індвустрального парку Біла Церква