Нові можливості для виробників завдяки держпрограмі компенсації на купівлю вітчизняної сільгосптехніки

Державна програма компенсації вартості на придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва допомагає українським аграріям не лише повернути частину коштів, які вони вклали у розвинення та розширення технопарку, а також дозволяє виробникам техніки збільшити об'єми продажів та модернізувати виробництво, тим самим підвищувати рівень та якість.

Для виробників техніки дії вимога по локалізації: будь-який виріб, який потрапляє до програми, на 50% має складатися з комплектуючих українського виробництва.

Так виробник пожежної техніки "Пожмашина" розпочав створювати причепи, напів-причепи та бункери-перевантажувачі для сільськогосподарського сектору під брендом Egritech. Потрібно зазначити, що за декілька років у модернізацію виробництва інвестовано близько $10 млн.

Як розповідає СЕО та засновник Egritech Олег Авер’янов, кошти які іневестовано витрачено не лише на обладнання. На них було оновлено склади, виробничі приміщення та системи керування. Гроші які вкладено в корпоративну культуру дозволяють підприємству працювати біль ефективно. Створено системи керування продажами та управління виробництвом, а ще є задачі по автоматизації процесів на заводі.

Як підсумок державна програма компенсації вартості на придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва позитивно впливає на відновлення української промисловості, сприяє створенню нових робочіх місць, та підключення нових сучасних технологій у таку важливу галузь як сільське господарство.

Нові можливості для виробників завдяки держпрограмі компенсації на купівлю вітчизняної сільгосптехніки