Визначено переможця Вінницької області у конкурсі "Золота Ділянка 2020"

Проєкт "Золота Ділянка 2020" проводився в Україні, щоб підвищити конкурентоспроможності українських регіонів та зміцнити розвиток спільної економічної співпраці. По Вінницькій області перемогу отримав однойменний індустріальний парк з ділянкою площею 27,6 га. Потрібно сказати, що Вінницька область є однією із 7 областей, що приймали участь у цьому конкурсі.

Конкурс проводили в два етапа, а саме: перший етап складався з відбір земельних ділянок на основі наданих документів. Документи отримала експертна комісія, що складалась з іноземних та українських експертів. Необхідні документи, які потрібно було відправляти: опис земельної ділянки, карта ділянки, фотографії. Другий етап містив аудит, що був проведений спільною комісією. Після чого на основі відбору спільними зусиллями обирався переможець.

Загалом у конкурсі участь приймали 10 ділянок, від 6 Об’єднаних Територіальних Громад. Головними критеріями відбору були локалізація земельної ділянки, інфраструктура, юридичний статус земельної ділянки, наявність під’їзних шляхів, можливість використовувати залізничну колію, ландшафт. Найбільш цікавою стала ділянка від Вінницького індустріального парку, що включає в себе: виробництво меблів, інщої продукції, в тому числі ремонт машин та обладнання (11,5 Га), машинобудування крім ремонту та обладнання (13,2 Га), виробництво спортивного споряждення (25 Га), виробництво холодильного обладнання (10,9 Га), інше машинобудування (8,4 Га), логістика та сервісне обслуговування (3,4 Га).

В якості нагороди, переможець отримав: окрім диплома та статуетки, навчальний тренінг від експерта Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, по стимуляції та залученню інвесторів до спільної роботи. Також медійне поширення інформації про земельну ділянку, що шукає інвестора, і це ще не все. Переможець має змогу відвідати Польщу з метою обміну досвідом і вивчення кращої практики реалізації ефективних інвестицій польських колег.

Було відмічено високу якість роботи Вінницької міської ради в сфері залучення інвестицій, та систематичну роботу в сфері регіонального розвитку по залученню інвесторів та інвестиційних проєктів.

Визначено переможця Вінницької області у конкурсі Золота Ділянка 2020